::: REKLAAM :::
Menu
JeesusTreff
Uudised
Artiklid
FOORUM
Failikogu
Päeva pilt
Sõnumikeskus
Registreeri
Minu andmed
Statistika
LIIKMED

MISSIOON
USUTUNNISTUS
VALLALISTE ERI

ÜRITUSED
KIRJASÕBRAD
E-mail list

MUSALEHT
E-KAART
GAMES
NALJALEHT

OSTA RAAMAT
OSTA MUSA

VIITEKOGU
KONTAKTID
TOETA MEID

Logi sisse
Kasutajanimi:

Salasõna:

Jäta mind meelde

Registreeri' nüüd
Unustasid salasõna?
Kasutajad online
Hetkel on: 0 liiget
ja 34 külalist online.
Valik kodulehti


::: REKLAAM :::

::: REKLAAM :::

Päeva pilt
Nektar sinu hingele

 

KAS LIBLIKAD VÕI MESILASED?
__________________________________

Lugege Piiblist: Joosua 1:1-9
__________________________________

Kui leidus su sõnu, siis ma neelasin neid ja su sõna oli mulle lustiks ja südamerõõmuks, sest mulle on pandud sinu nimi, Issand, vägede Jumal. (Jeremija 15:16)

Me teame, et nektarit kogudes lendavad mesilased õielt õiele ja aitavad kaasa tolmlemisele. Kuid liblikad saavad oma pikkade imikärssadega tungida veel sügavamale õie sisse.

Kui on tegemist Jumala sõna maitsmisega Pühakirjast, siis oleme sageli nagu mesilased ? tiirutame lille ümber ja kogume nektarit pinna lähedalt. Me kas ei ole tõeliselt Sõna uurinud või pole kunagi mõelnud, kui sügavalt rikastav on mõtiskleda Pühakirja üle. Seega oleme me ammutanud Jumala Sõna aiast vähem nektarit kui võimalik.

Kas me püüame Piiblit lugedes jõuda selle sügavusse? Või oleme rahul sellega, mida leiame pinna lähedalt? Me võime jääda pinnale ja mitte kunagi puudutada Jumala Sõna sügavamaid tõdesid ja selle tähtsust meie eluks või otsida, kuidas minna sügavamale ja lubada Jumalal meiega kõnelda, kui me mõtiskleme tema sõnade üle.

Tehkem otsus uurida iga päev Piiblit, seejuures unustamata kolme tähtsat asja: Sõna lugemine, palvetamine selle mõistmise eest ja selle uurimine koos teiste usklikega.

-- Katia Hubanova (Varna, Bulgaaria)


PALVE: Kallis Jumal, paista meie näljasele hingele ja puhasta meie vaimulik seisukoht. Süvenda meie arusaamist, et suudaksime olla sõnakuulelikud Sinu tahtele ja Sõnale. Aamen.

MÕTISKLUS: Jumala Sõna on nektar näljasele hingele.

PALVE TULIPUNKT: Sügavama janu eest tunda Pühakirja

Pildi autor ZorroVaatamisi kokku: 201029Klikke kokku: 4701
Saada oma kommentaar
Kahjuks ei saa isse logimiseta kommentaare saata. Kui sa ei saa sisse logida siis miks sa veel registreerunud ei ole. See on ju tasuta!
Päeva pilt
Suurenda
Tõotatud maa
Pildi autor Zorro
Päeva vanasõna


Ürituse ERI!
Kasulik teada!


KES ON KRISTLANE?

Kristlastest Fotosõbrad

Kristlastest Kunstisõbrad

Toeta Iisraeli

EVOLUTSIOON?


SponsorJeesusTreffi sponsor ja tehniline tugi

JeesusTreff
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Portaalis olevad sissekanded, artiklid ja foorumi postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Web and Hosting Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam