::: REKLAAM :::
Menu
JeesusTreff
Uudised
Artiklid
FOORUM
Failikogu
Päeva pilt
Sõnumikeskus
Registreeri
Minu andmed
Statistika
LIIKMED

MISSIOON
USUTUNNISTUS
VALLALISTE ERI

ÜRITUSED
KIRJASÕBRAD
E-mail list

MUSALEHT
E-KAART
GAMES
NALJALEHT

OSTA RAAMAT
OSTA MUSA

VIITEKOGU
KONTAKTID
TOETA MEID

Logi sisse
Kasutajanimi:

Salasõna:

Jäta mind meelde

Registreeri' nüüd
Unustasid salasõna?
Kasutajad online
Hetkel on: 0 liiget
ja 18 külalist online.
Valik kodulehti


::: REKLAAM :::

::: REKLAAM :::

Jeesustreffi UUDISTEKESKUS!

Kristlaste vaheline infovaakum on küllalt aktuaalne teema. Tihti lävime me teatud konfessioonide ja koguduste ineimestega ja see küllaltki suletud ring. Nüüd on võimalik teada anda huvitatvast informatsioonist kiiresti ja mugavalt läbi Jeesustreff-i.

Löö kaasa JeesusTreff uudiste toimetamises. Too lisaväärtust uute uudistega. Loe uudiste toimetamise abifaili siit. Uudiseid lisades ära unusta valimaks õige kategooria. Lisa uudis

2009-05-29 18:30:00 - Lootuse Festival - 29-31.05.2009 - Tallinnas
Uudise lisas ZorroSamas kategoorias
Üritused --> Mis tulekul?29.–31. mail 2009 toimub Tallinnas kuulsa evangelisti Franklin Grahami eestvedamisel viimaste aegade mastaapseim suurüritus - Lootuse festival. Toimumispaigaks on Saku Suurhall, igal õhtul algusega kell 18.30.
 


29.- 31. maini 2009 toimub Tallinnas Saku suurhallis

Lootuse festival koos Franklin Grahamiga.

Lootuse festival Tallinnas

29.–31. mail 2009 toimub Tallinnas kuulsa evangelisti Franklin Grahami eestvedamisel viimaste aegade mastaapseim suurüritus - Lootuse festival. Toimumispaigaks on Saku Suurhall, igal õhtul algusega kell 18.30.

Lootuse festivali programmis astuvad üles tipptasemel muusikud nii Eestist kui ka mujalt maailmast ning oma hääle ühendavad üle 500 koorilaulja üle terve Eesti. Sissepääs kõikidele festivali üritustele on tasuta ning programm tõlgitakse samaaegselt nii viipe- kui ka vene keelde. Igale festivaliõhtule on oodatud kuni 10 000 inimest.

Tänaseks on festivali vastu huvi üles näidanud kõigi 15 maakonna vaimulikud. Festivali korralduskomiteega teeb koostööd üle 340 koguduse.

Lisainfo kodulehel: http://www.lootusefestival.org


--------------------------------------------------------

Meedia kajastus:

Raadiosaated
Igal kolmapäeval saate kuulata"Lootuse festivali stuudio" - nimelist raadioprogrammi, kus räägime festivaliga seonduvast. Saade on eetris Pereraadios ja Raadio 7´s kolmapäviti kell 17.00 ning Kuressaare Pereraadios kell 22.00.

Loe lisa

--------------------------------------------------------FESTIVALI RAAMES KA ANDREASE LIIKUMINE

Loe lisa

Andrease kaart, vaata lisa

 


Saada oma kommentaar
Kahjuks ei saa isse logimiseta kommentaare saata. Kui sa ei saa sisse logida siis miks sa veel registreerunud ei ole. See on ju tasuta!
Päeva pilt
Suurenda
Tõotatud maa
Pildi autor Zorro
Päeva vanasõna


Ürituse ERI!
Kasulik teada!


KES ON KRISTLANE?

Kristlastest Fotosõbrad

Kristlastest Kunstisõbrad

Toeta Iisraeli

EVOLUTSIOON?


SponsorJeesusTreffi sponsor ja tehniline tugi

JeesusTreff
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Portaalis olevad sissekanded, artiklid ja foorumi postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Web and Hosting Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam