::: REKLAAM :::
Menu
JeesusTreff
Uudised
Artiklid
FOORUM
Failikogu
Päeva pilt
Sõnumikeskus
Registreeri
Minu andmed
Statistika
LIIKMED

MISSIOON
USUTUNNISTUS
VALLALISTE ERI

ÜRITUSED
KIRJASÕBRAD
E-mail list

MUSALEHT
E-KAART
GAMES
NALJALEHT

OSTA RAAMAT
OSTA MUSA

VIITEKOGU
KONTAKTID
TOETA MEID

Logi sisse
Kasutajanimi:

Salasõna:

Jäta mind meelde

Registreeri' nüüd
Unustasid salasõna?
Kasutajad online
Hetkel on: 0 liiget
ja 10 külalist online.
Valik kodulehti


::: REKLAAM :::

::: REKLAAM :::

Jeesustreffi UUDISTEKESKUS!

Kristlaste vaheline infovaakum on küllalt aktuaalne teema. Tihti lävime me teatud konfessioonide ja koguduste ineimestega ja see küllaltki suletud ring. Nüüd on võimalik teada anda huvitatvast informatsioonist kiiresti ja mugavalt läbi Jeesustreff-i.

Löö kaasa JeesusTreff uudiste toimetamises. Too lisaväärtust uute uudistega. Loe uudiste toimetamise abifaili siit. Uudiseid lisades ära unusta valimaks õige kategooria. Lisa uudis

2008-07-17 18:00:00 - P.Daniels konverents 17.07.2008 Tallinnas
Uudise lisas ZorroSamas kategoorias
Üritused --> Mis tulekul?Peter J. Daniels Eestis! Meil on suur rõõm ja eelisõigus teada anda, et Peter Daniels on taas tulemas tagasi Eestisse, ja ilmselt viimast korda! 17. juulil on Radissoni hotelli konverentsisaalis seminar juhtidele ja ettevõtjatele ning samal õhtul EKNK Konverentsikeskuses koosolek.
 
LIIKUDES SEATUD EESMÄRKIDE POOLE

KONVERENTS 17 juuli Tallinnas

Jumal on meisse asetanud ühe potentsiaali, ühe soovi midagi ära teha oma eluga ning täita meie elueesmärk ja teha seda Jumala tahtes! Tihti aga on selle saavutamiseks palju takistusi. Me leiame end ebasoodsatest olukordadest, kus pole näha võimalusi, sipleme finantsraskustes, tegeleme pinges suhetega, majanduskasvu langusega, tõusva inflatsiooni ja pangaintressidega. Paljud kaotavad fookuse ja usu paremasse tulevikku, langevad depressiooni ja ei näe enam teed välja.

Me võime isegi ära unustada, et Jumala CV-sse on kirjutatud: „Spetsialiseerun võimatute asjade tegemisele!“ ja kui me pühendume millelegi ja otsustame selle eesmärgi suunas edasi liikuda, siis produtseerib see imesid.

Kui sa piisavalt kaua edasi lähed, kõnnid sa välja igast elutormist ja võid siseneda oma Tõotatud maale! Ma lugesin hiljuti Ilmutuse raamatut ja märkasin, et Jumal tõotas erilisi õnnistusi ja tasusid neile, kes võidavad. Mida ma tähele panin, oli see, et ülendus on sind ootamas, aga sinna jõudmiseks tuleb mõningad asjad oma elus võita.

Nii nagu purjekas merel peab trotsima takistusi ja hoidma oma kurssi hoolimata kõrvalmõjudest, oskama tuult enda heaks ära kasutada ning järjekindlalt liikuma oma seatud eesmärgi poole, nõnda on see ka meie elu kordamineku võti - oled sa siis ettevõtja, tööline, koduperenaine, sportlane, pastor või kooliõpilane - sa oled oma elulaeva kapten.

Kõige tähtsam asi laevapardal on kompass. Ilma selleta ei navigeeri keegi edukalt. Kompassi ilmakaaresuunad on kui fundamentaalprintsiibid, mis on muutumatud ja alati usaldusväärseks teetähiseks. Samamoodi on Piibli põhimõtted tarkuseks ja väeks elus edasiliikumiseks hoolimata sellest missugune on su elukutse või käesolev olukord.

Peter J. Daniels on õpetanud Jumala Sõna printsiipe juhtidele, ettevõtjatele pea 50 aastat. Ta oli esimest korda Eestis neli aastat tagasi ja kõneles prohvetlikult sellest magavast tšempionist, kes oli uinunud. Täna, neli aastat hiljem, kus olukorrad on muutunud, tuleb ta sõnumiga sellest, kuidas minna nüüd edasi, trotsides raskusi, näha võimalusi, olla efektiivsem ja võita ka muutuvas maailmas!

Meil on hea meel kutsuda sind koosolekule 17. juuli õhtul kell 18:00 EKNK Toompea Keskuses (Toompea 3), kus Peter Daniels kõneleb sellest, kuidas tõusta kõrgemale tasemele, et täita Jeesuse Kristuse antud missiooni. Koosolek on tasuta ja registreerimiseta.

Sama päeva hommikul toimub Peter Daniels'iga seminar ettevõtjatele Radissoni SAS hotelli konverentsisaalis kell 9:00- 13:00. Registreerimine ja osalemistasu (vajalik vaid hommikuse seminari korral): Registreermiseks täida registreerimisvorm siin või helista   56 625 835     

Lisainfo kogu päeva ürituste kohta leiad siit: www.ekmt.ee/konverents või telefonil 56 221 254

Lisaks vaata:

Daniels kõnelemas Kenneth Copelandi partnerite koosolekul

pastor Sunday Adelaja teeb interviud Danielsiga

Danielsi üks viimaseid suuremaid projekte- Gaabrieli kutsumine

 


Kommentaarid
04/07/2008 03:10 - Zorro
Super! Soovitan kõigile!
 
Saada oma kommentaar
Kahjuks ei saa isse logimiseta kommentaare saata. Kui sa ei saa sisse logida siis miks sa veel registreerunud ei ole. See on ju tasuta!
Päeva pilt
Suurenda
Tõotatud maa
Pildi autor Zorro
Päeva vanasõna


Ürituse ERI!
Kasulik teada!


KES ON KRISTLANE?

Kristlastest Fotosõbrad

Kristlastest Kunstisõbrad

Toeta Iisraeli

EVOLUTSIOON?


SponsorJeesusTreffi sponsor ja tehniline tugi

JeesusTreff
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Portaalis olevad sissekanded, artiklid ja foorumi postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Web and Hosting Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam