::: REKLAAM :::
Menu
JeesusTreff
Uudised
Artiklid
FOORUM
Failikogu
Päeva pilt
Sõnumikeskus
Registreeri
Minu andmed
Statistika
LIIKMED

MISSIOON
USUTUNNISTUS
VALLALISTE ERI

ÜRITUSED
KIRJASÕBRAD
E-mail list

MUSALEHT
E-KAART
GAMES
NALJALEHT

OSTA RAAMAT
OSTA MUSA

VIITEKOGU
KONTAKTID
TOETA MEID

Logi sisse
Kasutajanimi:

Salasõna:

Jäta mind meelde

Registreeri' nüüd
Unustasid salasõna?
Kasutajad online
Hetkel on: 0 liiget
ja 15 külalist online.
Valik kodulehti


::: REKLAAM :::

::: REKLAAM :::

Jeesustreffi UUDISTEKESKUS!

Kristlaste vaheline infovaakum on küllalt aktuaalne teema. Tihti lävime me teatud konfessioonide ja koguduste ineimestega ja see küllaltki suletud ring. Nüüd on võimalik teada anda huvitatvast informatsioonist kiiresti ja mugavalt läbi Jeesustreff-i.

Löö kaasa JeesusTreff uudiste toimetamises. Too lisaväärtust uute uudistega. Loe uudiste toimetamise abifaili siit. Uudiseid lisades ära unusta valimaks õige kategooria. Lisa uudis

2008-07-06 17:00:00 - Carlos Annacondia Tallinnas juuli algul Oleviste kirikus
Uudise lisas ZorroSamas kategoorias
Üritused --> Mis tulekul?Carlos Annacondia esmakordselt Eestis. Kui Jumal lubab, külastab argentiina evangelist Carlos Annacondia juulis esmakordselt Eestit. Pühapäeval 6. juulil kell 17.00 ja esmaspäeval 7. juulil kell 18.00 on Oleviste kirikus
 


Carlos Annacondia esmakordselt Eestis.

Kui Jumal lubab, külastab argentiina evangelist Carlos Annacondia  juulis esmakordselt Eestit.

Pühapäeval 6. juulil kell 17.00 ja esmaspäeval 7. juulil kell 18.00 on Oleviste kirikus

evangeelsed jumalateenitused, kus maailmakuulus evangelist kuulutab evangeelimi Jeesusest Kristusest.

Koos Carlos Annacondiaga teenivad meid ka tema poeg Mooses Annacondia ja Diego Carbone.

Ülistus  - Margot Suur ja ansambel Kersti Kuuse juhatusel.

Palveta ja kutsu oma päästmata sõpru nendele evangeelsetele jumalateenitustele.

Jumala õnnistust ja rahu soovides,

Siim Teekel
Oleviste koguduse vanempastor

-----------------------------------------------------------------

Veidi lähemalt Argentiina ärkamisest

Carlos Annacondia -  21 sajandi äratusmees esmakordselt Eestis

    Ebatavalise teenistusega Carlos Annacondiat võib auga pidada üheks 21. sajandi suurimaks evangelistiks. Jumal on tarvitanud Carlost võimsalt tema oma kodumaal Argentiinas 2 miljoni inimese teejuhina Jumala juurde.

    66-aastane Carlos Annacondia sündis 12. märtsil Quilme linnas, Buenos Airese provintsis, Argentiinas.  1970 aastal abiellus Carlos Maria Lujan Levagliattiga, kellega  koos on tal 9 last: Carlos Alberto, Maria Eugenia, Angel, Maria, Rebecca ja kaksikud Moises (Mooses) ja Elias ja aastavanused Ruth ja Natanael. Carlose ja Maria 4 vanemat last on abielus ja on neile andnud kokku 6 lapselast.

       Carlos andis oma elu Jumalale ja sai päästetud 19. mail 1979. aastal San Justo linnas, Buenos Airese Provintsis, Panama evangelisti Manuel A. Ruisi krusaadil.  35-aastasel päästetud ärimehel kulus veel paar aastat Jumala riigi tööle pühendumiseks. 1981. aastast peale tunneb maailm Carlos Annaconidat Jumala kuningriigi  evangelistina. Carlos Annacondia teenimistöö, mis  algas 1980-ndatel Buenos Airese vaestes külades, on jõudnud tänaseks kõigile 5-le kontinendile. Carlos Annondia evangeelsetel krusaadidel pöördunuid loetakse tänapäeval miljonites.  Carlos Annacondia on Päästesõnumi Kristliku Misjonitiimi president (Message of Salvation Christian Mission Team), mis kuulub Assemblies of God allianssi.

Pühapäeval, 6. juulil kell 17.00 ja esmaspäeval 7. juulil kell 18.00 on Carlos Annacondia Jeesuse Kristuse armuõpetust jagamas Tallinna Oleviste kirikus.

    Eesti krusaadil  tuleb Tallinna  kaasa teenima ka Carlose poeg Moises, kes on üks tema meekonna evangeliste ja on saanud tuntuks dünaamilise jutlustajana noortele .

    Eesti inimesele olgu teada, et mees, keda Jumal meile saadab on Argentiina kolmanda suure äratuslaine juhtfiguur.

    Esimene ärkamine puhkes Argentiinas 1950-ndate keskel, kui Jumal kõnetas Argentiinasse lendavat Tommy Hicksi lennukis, ja palus tal Peroni nimelise mehe eest paluda. Oma teadmatuses arvas ta, et tegemist on kellegiga, kes lendab samas lennukis. Stjuuardessi käest asja uurides „Kas lennukis on keegi Peroni nimeline”, sai ta teada, et Peron on meie president,  keda maailm tundis diktaatorina. Järgmise käiguga koputas Tommy Hicks presidendipalee uksele ja palus kokkusaamist president Peroniga. Talle öeldi: „Võimatu!” Siis juhtus ühe Peroni sekretäriga õnnetus, mille tagajärjel tal tuvastati raske kinnine jalaluumurd. Tommy Hicks palus sekretäri eest ja too sai silmapilkselt terveks. Nõnda andis Peron Tommyle õiguse kuulutada suurel staadionil koos ajakirjanduse ja raadioreklaamiga. Tuhanded inimesed leidsid  tee Jeesuse juurde.

    Teine ärkamine tabas Argentiinat 1960-ndate keskel läbi Juan Carlos Ortizi, kes kirjutas ka tuntuks saanud  raamatu jüngerlusest.

    Praegu jätkuv kolmas ärkamine algas 1983 aasta märtsis kui noor kaks aastat kuulutustööd teinud jutlustaja Carlos Annacondia juhatas erkordse julgusega 40 000 inimest pöördumise otsuse juurde.

Carlos Annacondia kuulutust saadavad jätkuvad ime- ja tunnustähed, tervenemised, inimesed vabanevad sõltuvustest ja võtavad Jeesuse vastu kui oma Päästja ja Issanda. Tule ja saa osa sellest, mida Jumalal on oma sulase kaudu meie rahvale öelda.

Erinevate allikate põhjal, 
Ülo Niinemägi 13.juunil 2008

 


Saada oma kommentaar
Kahjuks ei saa isse logimiseta kommentaare saata. Kui sa ei saa sisse logida siis miks sa veel registreerunud ei ole. See on ju tasuta!
Päeva pilt
Suurenda
Tõotatud maa
Pildi autor Zorro
Päeva vanasõna


Ürituse ERI!
Kasulik teada!


KES ON KRISTLANE?

Kristlastest Fotosõbrad

Kristlastest Kunstisõbrad

Toeta Iisraeli

EVOLUTSIOON?


SponsorJeesusTreffi sponsor ja tehniline tugi

JeesusTreff
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Portaalis olevad sissekanded, artiklid ja foorumi postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Web and Hosting Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam