::: REKLAAM :::
Menu
JeesusTreff
Uudised
Artiklid
FOORUM
Failikogu
Päeva pilt
Sõnumikeskus
Registreeri
Minu andmed
Statistika
LIIKMED

MISSIOON
USUTUNNISTUS
VALLALISTE ERI

ÜRITUSED
KIRJASÕBRAD
E-mail list

MUSALEHT
E-KAART
GAMES
NALJALEHT

OSTA RAAMAT
OSTA MUSA

VIITEKOGU
KONTAKTID
TOETA MEID

Logi sisse
Kasutajanimi:

Salasõna:

Jäta mind meelde

Registreeri' nüüd
Unustasid salasõna?
Kasutajad online
Hetkel on: 0 liiget
ja 9 külalist online.
Valik kodulehti


::: REKLAAM :::

::: REKLAAM :::

Jeesustreffi UUDISTEKESKUS!

Kristlaste vaheline infovaakum on küllalt aktuaalne teema. Tihti lävime me teatud konfessioonide ja koguduste ineimestega ja see küllaltki suletud ring. Nüüd on võimalik teada anda huvitatvast informatsioonist kiiresti ja mugavalt läbi Jeesustreff-i.

Löö kaasa JeesusTreff uudiste toimetamises. Too lisaväärtust uute uudistega. Loe uudiste toimetamise abifaili siit. Uudiseid lisades ära unusta valimaks õige kategooria. Lisa uudis

2008-03-23 08:00:00 - Jeesus on ÜLESTÕUSMINE ja ELU! Ta on üles tõusnud!
Uudise lisas ZorroSamas kategoorias
Kasulik teada!Elame väga tühjas maailmas! Maailmas kus suur osa (lai on tee, mis viib hukatusse) inimesi on unustanud Jumala! Maailmas kus haigutab inimeste südametes suur tühjus - tühimik. Nende südametroonil ei ole Kuningat Jeesust! Elame maailmas kus on nii palju tühje sõnu, lubadusi ja suhteid - sõprust. On tühje ootusi, lootusi, eesmärke, kavatsusi.
 
Jh.11,25 Jeesus ütles temale:  "Mina olen ülestõusmine ja elu ..."

Kallid usuõed ja usuvennad! Kallid õed ja vennad Kristuses! Jeesus on ÜLESTÕUSMINE ja ELU! Ta on üles tõusnud!

 

Jr.2,5 … nad läksid minust eemale ja käisid tühjuse järel ning said tühjuseks

Elame väga tühjas maailmas! Maailmas kus suur osa (lai on tee, mis viib hukatusse) inimesi on unustanud Jumala! Maailmas kus haigutab inimeste südametes suur tühjus - tühimik. Nende südametroonil ei ole Kuningat Jeesust! Elame maailmas kus on nii palju tühje sõnu, lubadusi ja suhteid - sõprust. On tühje ootusi, lootusi, eesmärke, kavatsusi. On tühje südameid, hingesid, päid ja elusid. On nii palju tühje – sisutuid suhteid, abielusid, perekondasid, kodusid, lapsepõlvi. On nii palju eemaletõugatuid ja põlatuid ja mitmekordselt põrmustatud saatuseid, kus õelus ja kurjus põlgab kellegi kes ei vasta standarditele või ootustele.

Ro.7,24 Oh mind viletsat inimest! Kes päästab mind sellest surma ihust?

Tühjad südamed ja hinged põhjustavad meeletus koguses tühje sõnu ja tühje tegusid! Tühjus saadab inimesi kõikjal! Tühi anub annab tunnistust, et ta on loodud ja kujundatud kanda enda sees midagi – kallihinnalist õli – Püha Vaimu! Seni kuni ta on tühi ei ole ta täielik. Nii nagu ei saa kala kuival maal hakkama ei saa inimene ilma Kristuse ülestõusmise väeta enda sisse elu!

Seda kõike nägi Koguja, kes suures ahastuses hüüdis:

Kg.1,2 "Tühisuste tühisus," ütleb Koguja, "tühisuste tühisus, kõik on tühine!

Sa hüüe – hääletu karje kõlab üle ilmamaa, kus inimesed on ilma eesmärgita, elu sihita  - tundmata Jumala kutset ja andestuse väge ning armu soosingut oma elus, mis teeb ühe inimlapse elu elamisväärseks! See tühjus haigutab meie kõrval – puudust kannatav inimkond ja kohutavad jumalast eemaldanud maailma kannatused, mis on nende endi külvatud elu kibuvitsad ja õnne ohakad!

Tühi on paljude inimeste süda, meeled, teod, sõnad ja olemus. Seda tühimikku ei saa täita millega muuga kui Jumala armastusega ja Jeesus Kristuse päästva armuga. On KEEGI, kes suudab täita seda tühimikku, tuua sulle Elu ja kinkida su südamesse rahu ning püsiva rõõmu! Ta nimi on Jeesus Kristus – Jeesus Naatsaretist – Imede mees – Jumala Poeg! Tema on meie Õnnistegija – Elutooja – Päästja – Lunastaja.

Jumal tahab saada sinu ja minu sõbraks, olla meie lähedal, meie südames ja elus Kuningas ja Isand! Tema lõi sind ja Temal on üks eesmärk sinu elu jaoks!

1.Pe.1,17-21 Ja et te appi hüüate teda kui Isa, kes isikule vaatamata mõistab kohut igaühe tegu mööda, siis veetke kartuses oma majaliseks olemise aeg, teades, et teid ei ole kaduvaga, hõbeda või kullaga lunastatud teie tühiseist esivanemailt päritud eluviisidest, vaid Kristuse kui veatu ja laitmatu talle kalli verega, kes küll oli ette määratud enne maailma rajamist, aga aegade lõpul on saanud ilmsiks teie pärast, kes tema kaudu olete usklikud Jumalasse, kes tema surnuist üles äratas ja temale andis au, nii et teie usk on ka lootus Jumala peale.


Pöördu Jumala poole, hüüa appi Tema nime ja tee Leping Temaga! Ta pakub sulle oma Poja Jeesuse läbi sulle andestust ja igavest elu. Piiblis on tõotus:

Ro.10,13 Sest igaüks, kes hüüab appi Issanda nime, päästetakse.

Jumala õnnistust soovides …

Antti Loodus
KristlikMeedia

 

..........................................................................................

 

Mida räägib Jumala Sõna meie päästeks?

Jh.3,16 Sest nõnda on Jumal maailma armastanud, et ta oma ainusündinud Poja on andnud, et ükski, kes temasse usub, ei saaks hukka, vaid et temal oleks igavene elu!

Jh.3,36 Kes usub Pojasse, sellel on igavene elu; aga kes ei kuule Poja sõna, see ei saa elu näha, vaid Jumala viha jääb tema peale!"

Ro 6:23 Sest patu palk on surm, aga Jumala armuand on igavene elu Kristuses Jeesuses, meie Issandas.

1 Pe 1:3 Meie Issanda Jeesuse Kristuse Isa, kes oma suurest halastusest on meid uuesti sünnitanud elavaks lootuseks Jeesuse Kristuse ülestõusmise läbi surnuist.

Jh 3:16 Sest nõnda on Jumal maailma armastanud, et ta oma ainusündinud Poja on andnud, et ükski, kes temasse usub, ei hukkuks, vaid et tal oleks igavene elu.

Ef 2:8-9 Sest teie olete armu läbi päästetud usu kaudu - ja see ei ole teist enestest, vaid see on and Jumalalt -, mitte tegudest, et ükski ei saaks kiidelda.

Ro 10:9 Kui sa oma suuga tunnistad, et Jeesus on Issand, ja oma südames usud, et Jumal on ta üles äratanud surnuist, siis sind päästetakse.

Ro 5:8 Ent Jumal teeb nähtavaks oma armastuse meie vastu sellega, et Kristus suri meie eest, kui me olime alles patused.Saada oma kommentaar
Kahjuks ei saa isse logimiseta kommentaare saata. Kui sa ei saa sisse logida siis miks sa veel registreerunud ei ole. See on ju tasuta!
Päeva pilt
Suurenda
Tõotatud maa
Pildi autor Zorro
Päeva vanasõna


Ürituse ERI!
Kasulik teada!


KES ON KRISTLANE?

Kristlastest Fotosõbrad

Kristlastest Kunstisõbrad

Toeta Iisraeli

EVOLUTSIOON?


SponsorJeesusTreffi sponsor ja tehniline tugi

JeesusTreff
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Portaalis olevad sissekanded, artiklid ja foorumi postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Web and Hosting Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam