::: REKLAAM :::
Menu
JeesusTreff
Uudised
Artiklid
FOORUM
Failikogu
Päeva pilt
Sõnumikeskus
Registreeri
Minu andmed
Statistika
LIIKMED

MISSIOON
USUTUNNISTUS
VALLALISTE ERI

ÜRITUSED
KIRJASÕBRAD
E-mail list

MUSALEHT
E-KAART
GAMES
NALJALEHT

OSTA RAAMAT
OSTA MUSA

VIITEKOGU
KONTAKTID
TOETA MEID

Logi sisse
Kasutajanimi:

Salasõna:

Jäta mind meelde

Registreeri' nüüd
Unustasid salasõna?
Kasutajad online
Hetkel on: 0 liiget
ja 41 külalist online.
Valik kodulehti


::: REKLAAM :::

::: REKLAAM :::

Jeesustreffi Missioon

* Olla Eesti kristlaste weebipesaks või weebikohvikuks, kus kohtuvad erinevad inimesed erinevatest kogudustest ja konfessioonidest. Anda võimalus neil, kes ajafaktori või olude sunnil on piiratud oma suhetes kaaskristlastega. Usume, et JeeusTreff saab olema, koht kus leitakse sõpru ja mõttekaaslasi.

* Soovime, et kõik kristlikud kogudused ja konfessioonid saaksid osa Jumala armastusest ja käituksid väärikalt üksteisega. Õpiksid üksteist tundma ja üksteisega arvestama. Astuksid välja oma uhkuse ja suletuse kindlustest ning avaks end Jumala armastusele ja kaaskristlastele.

* Anda kristlastel võimalus saada kokku ja olla osaduses jututubades. Jagada oma muresid ja rõõme. Aidata ise abiavajaid.

* Me ei reklaami end välja nn. ühe koguduse või konfessioonile truuks jääva teenistusena. Soovime ületada piire ja müüre, mida inimesed oma rumalusega on tõmmanud ning isekuse või uhkusega ehitanud. Meie meeskond koosneb kristlastest ja peame endid uuestisündinud, vee ja Püha Vaimuga ristitud Kristuse Ihu liikmeteks. Loe meie usutunnistust siit

* Pakkuda kristlastele jututoa teenust, kus ei ropendata ega nõmetseta.

* Pakkuda kristlastele kirjasõbra leidmise teenust. Lisa või loe kuulutusi.

* Pakkuda kristlastest vallalistele tutvumiskuulutusi . Lisa või loe kuulutusi.

* Meie teenused ei propageeri anonüümset internetti. Meie moto on: ärge visake pärleid sigade ette. Internet on tänasel tunnil muutunud kohaks, kus enamus arvab, et võib nn. anonüümsuses öelda ja teha mida tahab. Meie sellega ei nõustu ja soovime oma külastajatele tagada sellest meelsusest rikkumatut keskkonda.

* Pakkuda neid teenuseid tasuta ja 24 tundi ööpäevas. (v.a. meist mittetulenevad takistused; n. server on ülekoormatud ja aeglane.)

* Soovime koostööd teha erinevate kristlikke vwwbiprojektidega.

* Võid meid toetada meie töös. Loe lisa

Päeva pilt
Suurenda
Tõotatud maa
Pildi autor Zorro
Päeva vanasõna


Ürituse ERI!
Kasulik teada!


KES ON KRISTLANE?

Kristlastest Fotosõbrad

Kristlastest Kunstisõbrad

Toeta Iisraeli

EVOLUTSIOON?


SponsorJeesusTreffi sponsor ja tehniline tugi

JeesusTreff
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Portaalis olevad sissekanded, artiklid ja foorumi postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Web and Hosting Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam