::: REKLAAM :::
Menu
JeesusTreff
Uudised
Artiklid
FOORUM
Failikogu
Päeva pilt
Sõnumikeskus
Registreeri
Minu andmed
Statistika
LIIKMED

MISSIOON
USUTUNNISTUS
VALLALISTE ERI

ÜRITUSED
KIRJASÕBRAD
E-mail list

MUSALEHT
E-KAART
GAMES
NALJALEHT

OSTA RAAMAT
OSTA MUSA

VIITEKOGU
KONTAKTID
TOETA MEID

Logi sisse
Kasutajanimi:

Salasõna:

Jäta mind meelde

Registreeri' nüüd
Unustasid salasõna?
Kasutajad online
Hetkel on: 0 liiget
ja 32 külalist online.
Valik kodulehti


::: REKLAAM :::

::: REKLAAM :::

JeesusTreff E-mail listJeesus ühendab
JeesusTreff lähendab

::: JeesusTreff E-mail list :::
Üle-Eestiline E-mail list kristlastele!

JeesusTreff on Eesti suurim ja iga päev kasvav kristlik portaal. JeesusTreff liidab erinevatest konfesioonidest ja kogudusest kristlasi üle Eesti! JeesusTreff slogan on: Jeesus ühendab - JeesusTreff lähendab. Ühesõnaga oleme selleks, et sa leiaks uusi tuttavaid ja sõpru ning võiksid lävida teiste kristlastega üle Eestimaa.

Hei sina kristlane, mis sa kükitad seal oma kodus! Tule ja liitu Liitu JeesusTreff E-mail listiga! Tule ja jaga teistega seda, mis sul on ... Tule ja jaga meiega oma rõõme, muresid, leide, küsimusi. Kui vaja, siis kasvõi nuta ja naera koos meiega. JeesusTreff E-mail listil on ka oma slogan märk, s.o. EESTI KRISTLIK E-MAIL LIST. See on parim koht, kus leida uusi mõttekaaslasi, tuttavaid ja sõpru. NB! Tegemist ei ole ainult noortele või vallalistele mõeldud listiga, kuigi ka nemad on südamest teretulnud!

Mida selleks tegema peab?
Kui sa oled kristlane, oled juba liitunud JeesusTreff portaaliga ja sul on isiklik emaili aadress (n. sinunimi@hot.ee) siis on sul juba peaaegu kõik vajaminev olemas. Pead ennast vaid ära registreerima! Peale registreerimist saadetakse sulle kinnitav email, millel pead ühele viitele (lingile) klikkima, et lõpetada oma registreerimine.

Soovitame kõigil listiga liitujatel ennast registreerida JeesusTreff portaali liikmeks. Viimane annab sulle eelisõiguse sissepääsuks listi. Nimelt vaatab administraator kõik listiga liitujad üle ja ta annab selleks ka loa. Juhul, kui sa ei ole JeesusTreff liige pead sa ennast registreerima E-mail listi pärisnimega! Anonüümsed taotlejad jäävad kahjuks ukse taha!

Kui sul on pretensioone JeesusTreff E-mail listi töö jms. suhtes, siis saada email listi haldajale siit . Kirjuta lühidalt veidi endast, oma murestvõi soovist. (Selle emaililt ei saa liituda, seda saad teha allpool viide)

E-mail listi reeglid ja meelespea!

  • Keelatud on postitada ebapuhast ja sündsusetut juttu, mis solvab kuulajaid ja vastassugupoole esindajaid jututoas.
  • Keelatud on ropendada, vanduda, Jumala nime ilmaasjata suhu võtta!
  • Keelatud on pornograafia, laimu jm. EV seadustega vastuolus materialide levitamine (viitete näol)
  • Keelatud on propageerida suitsetamist, alkoholi ja narkootikiumide tarbimist!
  • Keelatud on seksuaalne lõtvus kõnes ja mõtteavaldustes: hooruse, "vabaabielu" ja muu seksuaalse kõrvalekalde propageerimine!
  • Meie LISTI ei ole oodatud valedel motiividel nn. "küsimuste küsijad", kes pigem soovivad vaielda, mingit pinget üles kruvida või igaühega õiendada. Jah igaühel on õigus oma arvamusele aga listi liikmed, kes propageerivad ateismi, muid usundeid peale kristluse ei ole oodatud LISTI - otsi lihtsalt endale teine list selleks! See ei ole Eesti Ateistide Klubi E-mail list vaid Eesti Kristlik E-mail LIST.
  • Kõik Jumalat - Piiblit - kogudusi pilkavad ja meie usku tögavad listi liikmed kustutatakse ilma ette hoiatamatta! Eksimuse kordumisel lisame aga pilkaja musta nimekirja. Põhjuseks: otsi endale parem koht, kus läbustada - me ei heida pärleid sigade ette!
  • JeesusTreff paneb kõik reegliterikkujad automaatselt musta nimekirja ning keelab neile juurdepääsu E-mail listile. Kasutame cookesi ja IP aadressi blokeeringut. Nii,et ole ettevaatlik, sa võid kaotada sissepääsu tervele kodulehele jeesustreff.usk.ee, kuna sinu arvuti on mustas nimekirjas. Põhjuseks: meie teeme siin reegleid, kui ei meeldi mine ära!
  • E-mail list kasutab Plain Text formaati. Saates listi HTML formaadis emaili võib osa kasuma minna.
  • NB! E-mail listi on võimalik saata vaid kuni 40KB suuruseid emaile. Seega kõik attachmendis ehk päises olevad lisad on keelatud. Tava emailid jäävad tegelikult 3-10 KB vahele.

Olen tutvunud E-mail listi reeglitega ja nõustun nendega


Päeva pilt
Suurenda
Tõotatud maa
Pildi autor Zorro
Päeva vanasõna


Ürituse ERI!
Kasulik teada!


KES ON KRISTLANE?

Kristlastest Fotosõbrad

Kristlastest Kunstisõbrad

Toeta Iisraeli

EVOLUTSIOON?


SponsorJeesusTreffi sponsor ja tehniline tugi

JeesusTreff
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Portaalis olevad sissekanded, artiklid ja foorumi postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Web and Hosting Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam