::: REKLAAM :::
Menu
JeesusTreff
Uudised
Artiklid
FOORUM
Failikogu
Päeva pilt
Sõnumikeskus
Registreeri
Minu andmed
Statistika
LIIKMED

MISSIOON
USUTUNNISTUS
VALLALISTE ERI

ÜRITUSED
KIRJASÕBRAD
E-mail list

MUSALEHT
E-KAART
GAMES
NALJALEHT

OSTA RAAMAT
OSTA MUSA

VIITEKOGU
KONTAKTID
TOETA MEID

Logi sisse
Kasutajanimi:

Salasõna:

Jäta mind meelde

Registreeri' nüüd
Unustasid salasõna?
Kasutajad online
Hetkel on: 0 liiget
ja 22 külalist online.
Valik kodulehti


::: REKLAAM :::

::: REKLAAM :::

JeesusTreff SPONSOR
KristlikMeedia on JeesusTreff arendaja ja kuldsponsor.

MTÜ KristlikMeedia on kristlik meediaagentuur, mille peamiseks tegevussuunaks on erinevate veebilahenduste väljatöötamine kristlikele organisatsioonidele ja kogudustele. Pakume lihtsaid kodulehekülgi aga ka keerukaid dünaamilisi veebilahendusi nagu näiteks portaalid, andmebaasid, e-äri jm.

Internet pakub suurepärast võimalust kristlikele organisatsioonidele ja kogudustele küllaltki efektiivse lisaväljundi. Samuti võib olla internet ainsaks väljundiks ja seda just interneti teenistustele. KristlikMeedia eesmärk on tutvustada kristlaskonnale interneti võimalusi ja erinevaid tehnoloogilisi lahendusi. Seda selleks, et edastada efektiivselt oma sõnumit läbi interneti ühiskonnale.

Loe lisa: www.usk.ee/kristlikmeedia

JeesusTreff © 2001-2005 CopyRight - Kõik Õigused Kaitstud - Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni (tekstide ja piltide) reprodutseerimine, kopeerimine, tsiteerimine ja levitamine võib toimuda vaid Kristlik Meedia nõusolekul.

Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust Kristlik Meediaga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Päeva pilt
Suurenda
Tõotatud maa
Pildi autor Zorro
Päeva vanasõna


Ürituse ERI!
Kasulik teada!


KES ON KRISTLANE?

Kristlastest Fotosõbrad

Kristlastest Kunstisõbrad

Toeta Iisraeli

EVOLUTSIOON?


SponsorJeesusTreffi sponsor ja tehniline tugi

JeesusTreff
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Portaalis olevad sissekanded, artiklid ja foorumi postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Web and Hosting Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam